INTENZIVNÍ DIVADELNÍ KURZ v italštině

Společnost Dante Alighieri si dovoluje Vás pozvat na
"Intenzivní divadelní kurz" v italštině,
Sobota 3.6 a neděle 4.6.2017

O kurzu: jedná se o dva dny intenzívních lekcí věnovaných technikám a způsobu prezentace vycházející z italské “Commedia dell’arte”. První den obsahuje 6 lekcí, druhý den 4 lekce s následným představením. V průběhu kurzu budou použity masky postav z “Commedia dell’arte”, vyrobené podle divadelních originálů.

O představení: jednoduché představení s dějem vycházejícím z “Commedia dell’arte”, proběhne v neděli 4. 6. odpoledne (v 15:00 hodin), poté bude následovat koncert italské hudby a to vše za přítomnosti malého trhu s řemeslnými, gastronomickými a uměleckými výrobky.

Kde: kurz bude probíhat v krásné a útulné zahradě Restaurace Čajovna v Říčanech (http://www.restaurace-cajovna.cz), kde bude připravena nabídka jídel za dohodnutou cenu pro všechny účastníky kurzu a budou také poskytnuty nápoje po celou dobu trvání kurzu.

Cena: kurzovné je 1200,- Kč na osobu. Obědy, nápoje, a rezervace ubytování v této ceně nejsou zahrnuty – hradí si je každý účastník zvlášť’.

Zápis: registrace na info@dantepraga.cz, nejpozději do 20. 5. 2017.

Říčany: místo je velmi dobře dostupné autem. Vlakem cesta trvá pouze 25 minut z centra Prahy. Pokud by se někdo chtěl ubytovat, v Říčanech jsou k dispozici dva komfortní a levné penziony přímo v centru. V případě vašeho zájmu o ubytování obdržíte další informace při zápisu.

Říčany je okouzlující město na okraji Prahy. Obklopeno lesy a několika rybníky, je to ideální místo pro víkend, odpočinek a zábavu.

Těšíme se na Vaši účast!