INDIVIDUALNÍ KURZY ITALŠTINY

Individuální kurzy (po 60 nebo 90 minutách) nabízíme v podobě balíčku 5, 10 nebo 15lekcí, k dispozici jsou přitom všechny úrovně od A1 po C2. Při volbě 30 a více lekcí nabízíme sníženou cenu.

Individuální kurz je zamýšlen pro 1–2 studenty, v případě, že se kurzu budou účastnit 2 studenti je pak kurzovné možné rozdělit.

Lekce se mohou konat buď přímo v místě naší školy na adrese Ovenecká 32, Praha 7 nebo v místě zaměstnání, popřípadě bydliště studenta.

Naše výuka je založena na 4 základních pilířích:
1. unikátní vzdělávací přístup: komunikace, jež je v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky. Pod tím si můžete představit rozvoj všech dovedností se zvláštní pozorností věnovanou poslechu a mluvení, které jsou nezbytně důležité pro porozumění a komunikaci v italštině;
2. Komunikace v italštině ze strany lektora ihned od první lekce;
3. Materiály použité v kurzy jsou výhradně v italštině, vždy odpovídají úrovni studenta a jsou průběžně lektorem doplňovány autentickým materiálem z běžné mluvy. K tomu navíc přidáváme unikátní metody výuky, které jsou používány pouze v naší škole;
4. Mateřský jazyk našich lektorů je italština, přičemž mají vysokoškolské vzdělání zaměřené na výuku italštiny pro cizince. Lektoři mají dlouholetou zkušenost s výukou a pravidelně se vzdělávají v oboru.

Organizujeme také individuální přípravné kurzy na certifikaci italského jazyka Plida, naše škola je přitom jediným místem v České republice, kde lze tuto oficiální certifikaci uznávanou mimo jiné také italskou vládou získat.

Díky naší téměř desetileté zkušenosti a vzájemné spolupráci mezi lektory a studenty můžeme zaručit rychlé osvojení si základních komunikačních dovedností a dosažení pokročilé úrovně v jazyce.

Naše lekce jsou intenzivní, konají se však v poklidné atmosféře odrážející italskou tradici a kulturu, jejichž osvojení studentem patří k jedním z cílů naší výuky.

Napište nám na corsi@dantepraga.cz nebo zavolejte na 773 034 030, vždy jsme Vám k dispozici jak pro zodpovězení otázek, tak pro případnou domluvu na osobním setkání.

Ceny individuálních kurzů italštiny (pro 1–2 osoby):
550,-/45 min.
700,-/60 min.
900,-/90 min.

Akceptujeme vouchery Edenred a Sodexo
10% sleva pro členy CAMIC (Česko Italská Obchodní Komora)

Zápis do kurzu Vás automaticky opravňuje k získání karty studenta, díky které můžete využít mnoha výhod partnerů vzdělávací instituce Società Dante Alighieri v České republice, v Itálii, ale také v dalších zemích po celém světě. Pro více informací klikněte zde.

V pripadě specifických potřeb ohledně délky výuky nebo celkový počet předplacených hodin, kontaktujte nás na 773 034030 nebo napište nám na corsi@dantepraga.cz

 

Název

Lektor

Pokročilost

Den

Termín

NÁZEV
LEKTOR
POKROČILOST
DEN
ČAS
Období
CENA
KOUPIT
Individualní kurz
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 10x60´
700,-
Individualní kurz
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 10x90'
900,-
Individualní kurz
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 15x90'
900,-

Přihláška


Pro vložení klikněte na košík na řádku odpovídajícího kurzu.
Tento web používá soubory cookies.