KURZY ITALSKÉHO JAZYKA

PRO VŠECHNY, NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY

V Dante Alighieri, sídlícím v Praze na Letenském náměstí 1, pořádáme celou řadu jazykových kurzů italštiny.

Učit se italštinu můžete od úrovní A1 (začátečníci) do C2 (pokročilí), individuálně nebo ve skupinách.
Nabízíme  firemní výuku, přípravné kurzy k certifikaci PLIDA nebo třeba kurzy konverzace či online kurzy přes Skype/Zoom apod. Dále u nás najdete odborné kurzy italštiny, například obchodní italštinu nebo italštinu přes divadlo.

Dante myslí ale také na nejmenší! Také děti mají u nás možnost učit se italštinu, a to v individuálních či skupinových kurzech italského jazyka pro děti.

Società Dante Alighieri je jedinou institucí v České republice, která má oprávnění k jazykovým zkouškám PLIDA. Všechny naše kurzy italštiny jsou založeny na programu poskytovaném Společným evropským referenčním rámcem a umožňují vám složit certifikační zkoušku PLIDA přislušné úrovní.

Naše výuka je založena na 4 základních pilířích:
1. unikátní vzdělávací přístup: komunikace, jež je v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky. Pod tím si můžete představit rozvoj všech dovedností se zvláštní pozorností věnovanou poslechu a mluvení, které jsou nezbytně důležité pro porozumění a komunikaci v italštině;
2. Komunikace v italštině ze strany lektora ihned od první lekce;
3. Materiály použité v kurzech jsou výhradně v italštině, vždy odpovídají úrovni studenta a jsou průběžně lektorem doplňovány autentickým materiálem z běžné mluvy. K tomu navíc přidáváme unikátní metody výuky, které jsou používány pouze v naší škole;
4. Mateřský jazyk našich lektorů je italština, přičemž mají vysokoškolské vzdělání zaměřené na výuku italštiny pro cizince. Lektoři mají dlouholetou zkušenost s výukou a pravidelně se vzdělávají v oboru.

Díky naší téměř dvacetileté zkušenosti a vzájemné spolupráci mezi lektory a studenty můžeme zaručit rychlé osvojení si základních komunikačních dovedností a dosažení pokročilé úrovně v jazyce.

Naše lekce jsou intenzivní, konají se však v poklidné atmosféře odrážející italskou tradici a kulturu, jejichž osvojení studentem patří k jedním z cílů naší výuky.

Zápis do kurzu Vás automaticky opravňuje k získání karty studenta, díky které můžete využít mnoha výhod partnerů vzdělávací instituce Società Dante Alighieri v České republice, v Itálii, ale také v dalších zemích po celém světě. Pro více informací klikněte zde.

KALENDÁŘ JARNÍCH KURZŮ:  PREZENČNÍ    a   ONLINE

LA DANTE – ITALŠTINA NEJEN V PRAZE

Tento web používá soubory cookies.