Od 11. září na vás čeká mnoho nových funkcí, mnoho nových ONLINE kurzů pro prohloubení znalostí italského jazyka a kultury.

Umění a design (min. úroveň – pokročilí B1): 10 online lekcí soustředících se na italské umění a design. Student bude vždy hlavním hrdinou v rámci aktivit navržených učitelem. 

Objevování Říma (min. úroveň – pokročilí B1): 10 online lekcí soustředících se na objevujování míst, příběhů, anekdot a více či méně známých postav hlavního města světa. Student bude vždy hlavním hrdinou v rámci aktivit navržených učitelem.

Konverzace a gramatika: 10 online lekcí soustředících se na komunikaci, ale také na procvičování gramatiky. Je možné zdokonalovat se v gramatice a zároveň v ústní produkci: existuje mnoho způsobů, jak mluvit a procvičovat gramatiku. Učitel vás přiměje objevit všechny tyto možnosti, díky čemuž bude lekce dynamická. 

Gramatika a slovní zásoba: 10 online lekcí soustředících se na opakování a používání gramatiky a slovní zásoby požadovaných pro danou úroveň skrze řadu aktivit, které v prvé řadě zapojí především studenta.

Rozhovor po telefonu: počet lekcí není předem stanoven, absolvovat však lze i jen jednu lekci. Mnoho studentů by si rádo povídalo s Italy, nabízíme proto konverzaci nejen s rodilým mluvčím, ale zároveň se specializovaným lektorem. 30 nezávazných, ale důležitých minut – jednoduše skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s tím nejkrásnějším jazykem na světě. Student může s učitelem mluvit po telefonu nebo přes Zoom o čemkoli, co souvisí s jeho jazykovou úrovní. Téma konverzace lze také stanovit předem, lze opakovat gramatiku a slovní zásobu. Minimální úroveň A1.3.

Poslech a čtení knihy: 10 lekcí. Číst a poslouchat knihu je jiný, nový způsob jak se naučit italsky. V tomto kurzu budete poslouchat a číst knížku zjednodušenou na úroveň odpovídající kurzu. Budou naplánovany i další aktivity související s knihou: gramatika, mluvení a psaní. 

Gramatika: 10 online lekcí soustředících se na opakování a používání gramatiky očekávané pro danou úroveň prostřednictvím řady aktivit, které v prvé řadě zapojí především studenta.

Ale tím to nekončí….Připravte se na mnoho dalších překvapení, která v průběhu semestru dorazí! ????

Více informaci: corsi@dantepraga.cz Tel. 773 034030  anebo ZDE

Tento web používá soubory cookies.