INDIVIDUÁLNÍ KURZY ČEŠTINY

Individuální kurzy češtiny jsou šité na míru vašim potřebám. Den, hodina a celkové tempo výuky si určujete sami. Individuální kurzy jsou ideální pro ty z vás, kteří chcete v jazyce rychle pokročit, nebo potřebujete výuku zaměřit na konkrétní problematiku. 

V individuálním kurzu mohou být 1–2 studenti. Pokud se kurzu budou účastnit 2 studenti, je možné mezi ně kurzovné rozdělit.

NOVINKA! – Konverzace po telefonu

Mnoho studentů potřebuje mluvit s Čechem. Nabízíme konverzaci nejen s rodilým mluvčím, ale i se specializovaným učitelem. 30 nezávazných, ale důležitých minut, skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s tímto jazykem. Student může mluvit po telefonu nebo přes zoom s učitelem, cokoliv podle jeho úrovně.Téma konverzace může být také stanoveno dříve a může také zopakovat gramatiku a slovní zásobu. Počet konverzací je volný, je možné vést i jen jeden. Minimální úroveň A1.3

CENA INDIVIDUALNÍCH KURZŮ
STUDUJ VÍCE, PLAT´ MÉNĚ

POČET LEKCÍ1 LEKCE X 60 MIN.
(flexibilní balík)
1 LEKCE X 90 MIN.
(flexibilní balík)
 
30 + 3 zdarma750 Kč960 Kč
10750 Kč960 Kč
5800 Kč1020 Kč
1850 Kč1.070 Kč

POČET LEKCÍ1 LEKCE X 60 MIN.
(fixní balík)
1 LEKCE X 90 MIN.
(fixní balík)
 
min.15 - max.20600 Kč770 Kč

Pro zápis a více informací nás kontaktujte na corsidiceco@dantepraga.cz, tel. 773 338 615

Zápis do kurzu Vás automaticky opravňuje k získání karty studenta, díky které můžete využít mnoha výhod partnerů vzdělávací instituce Società Dante Alighieri v České republice, v Itálii, ale také v dalších zemích po celém světě. Pro více informací klikněte zde.

ZÁSADY NAŠÍ VÝUKY

Naše výuka je založena na 4 základních pilířích:
1. jedinečné vzdělávací přístup: komunikace, jež je v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky. Pod tím si můžete představit rozvoj všech dovedností se zvláštní pozorností věnovanou poslechu a mluvení, které jsou nezbytně důležité pro porozumění a komunikaci v češtině;
2. Komunikace v češtině ze strany lektora ihned od první lekce;
3. Materiály použité v kurzech jsou výhradně v češtině, vždy odpovídají úrovni studenta a jsou průběžně lektorem doplňovány autentickým materiálem z běžné mluvy. K tomu navíc přidáváme unikátní metody výuky, které jsou používány pouze v naší škole;
4. Mateřský jazyk našich lektorů je čeština, přičemž mají vysokoškolské vzdělání zaměřené na výuku češtiny pro cizince. Lektoři mají dlouholetou zkušenost s výukou a pravidelně se vzdělávají v oboru.

Díky naší téměř dvacetileté zkušenosti a vzájemné spolupráci mezi lektory a studenty můžeme zaručit rychlé osvojení si základních komunikačních dovedností a dosažení pokročilé úrovně v jazyce.

Naše lekce jsou intenzivní, konají se však v poklidné atmosféře odrážející českou tradici a kulturu, jejichž osvojení studentem patří k jedním z cílů naší výuky.

SLEVY %

Nabídky:
– 10% sleva na balíčky lekcí pro členy CAMIC (Česko Italská Obchodní Komora).
– 10% sleva při zápisu na více kurzů, které na sebe nenavazují
– 10% sleva při zápisu více členů rodiny (na kurz italštiny, češtiny nebo na kurz pro děti)
Slevy není možné kombinovat.

Akceptujeme vouchery Edenred a Sodexo. V tomto případě jsme bohužel nucení účtovat administrativní poplatek ve výši 11% částky placené vouchery .

PODMÍNKY PRO ZÁPIS DO INDIVIDUALNÍCH KURZŮ
FLEXIBILNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZY
 1. Den a čas konání lekcí jsou stanovené před začátkem kurzu.
 2. Den a čas lze po dohodě s vyučujícím příležitostně změnit.Pokud jsou trvale změněný s ohledem na původní dohodu, musí student informovat školu, která změny musí odsouhlasit.
 3. Tento typ kurzu je vyhrazen výhradně pro maximálně 2 studenty.
 4. Každý balíček má počáteční a koncové datum, které bude studentovi sděleno na začátku lekce.Délka kurzu se počítá v týdnech podle následující tabulky

Počet lekcí

Počet týdnů pro
dokončení balíku

30

45

10

15

5

8

 1. Lekce neabsolvované v termínech, které byly stanoveny na začátku a sděleny jak studentovi, tak vyučujícímu, budou ztraceny.Pokud chce student dočasně zablokovat výuku během letního období a má stále aktivní balíček, musí to oznámit škole a datum ukončení balíčku bude odpovídajícím způsobem změněno.
 2. V případě, že pověřený učitel nebude moci provádět výuku po delší dobu, je škola povinna jmenovat náhradníka a neprodleně informovat žáka.
 3. V případě, že se zájemce nemůže lekce zúčastnit, musí to neprodleně oznámit vyučujícímu nejpozději 24 hodin před zahájením kurzu.V případě nedodržení nebo opožděného upozornění bude lekce považována za uskutečněnou a vyúčtovaná.
 4. Přijímáme vouchery Edenred a Sodexo.
 5. Přihláška je považována za přijatou po zaplacení kurzovného. Úhradou kurzovného přijímáte veškerá výše uvedená ustanovení. Student může začít navštěvovat kurz pouze po provedení platby. Přijímáme vouchery Edenred a Sodexo.
 6. Výše ​​uvedené podmínky se automaticky obnovují při každé další platbě a následně je aktualizován termín ukončení baličku a bude studentovi sděleno sekretariátem.V případě jakýchkoli změn bude student neprodleně informován.
FIXNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZY
 1. Den a čas konání lekcí jsou stanovené před začátkem kurzu.
 2. Každý balíček má minimálně 15 a maximálně 20 lekcí a má datum zahájení a ukončení.
 3. Tento typ kurzu je vyhrazen výhradně pro jednoho studenta a nelze jej konat mezi 18:00-20:00
 4. Student nemůže lekci zrušit.
 5. Přihláška je považována za přijatou po zaplacení kurzovného. Úhradou kurzovného přijímáte veškerá výše uvedená ustanovení. Student může začít navštěvovat kurz pouze po provedení platby. U tohoto typu kurzu není akceptována platba voucherem a nevztahuje se na ni sleva.
 6. Výše ​​uvedené podmínky se automaticky obnovují při každé další platbě a následně je aktualizován termín ukončení baličku a bude studentovi sděleno sekretariátem.V případě jakýchkoli změn bude student neprodleně informován.

Název

Lektor

Pokročilost

Den

Termín

NÁZEV
LEKTOR
POKROČILOST
DEN
ČAS
Období
CENA
KOUPIT
Individualní kurz češtiny flexibilní
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoroční 10x60'
od 700 do 800 Kč,-
Individualní kurz češtiny flexibilní
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoroční 10x90'
od 900 do 1.000 Kč,-
Individualní kurz češtiny fixní
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoroční 10x60'
600 Kč,-
Individualní kurz češtiny fixní
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoroční 10x90'
770 Kč,-
Individualní
Všichni učitelé
Konverzace po telefonu od A1.3
Každý den
Celý den
Celoroční
1 x 430 Kč,-

Přihláška


Pro vložení klikněte na košík na řádku odpovídajícího kurzu.
Tento web používá soubory cookies.