INDIVIDUALNÍ A FIREMNÍ KURZY ITALŠTINY

INDIVIDUALNÍ

Individuální kurzy (po 60 nebo 90 minutách) nabízíme v podobě standardních balíčku (5-10-20-30) nebo na míru od úrovně A1 po C2 podle programu poskytovaném Společným evropským referenčním rámcem. Umožňují vám složit certifikační zkoušku PLIDA přislušné úrovní.

Nabízíme 2 typy individuálních kurzů:

1. flexibílní: je zamýšlen pro 1–2 studenty, v případě, že se kurzu budou účastnit 2 studenti je pak kurzovné možné rozdělit.
2. fixní: kurz je zamýšlen pro 1 student.
Lekce se mohou konat buď přímo v místě naší školy na adrese Letenské námesti 1, Praha 7, nebo v místě zaměstnání, popřípadě bydliště studenta, a online.

NOVINKA! – Konverzace po telefonu

Mnoho studentů potřebuje mluvit s Italem. Nabízíme konverzaci nejen s rodilým mluvčím, ale i se specializovaným učitelem. 30 nezávazných, ale důležitých minut, skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s jak zůstat v kontaktu s tím nejkrásnějším jazykem na světě. . Student může mluvit po telefonu nebo přes zoom s učitelem, cokoliv podle jeho úrovně. Téma konverzace může být také stanoveno dříve a může také zopakovat gramatiku a slovní zásobu. Počet konverzací je volný, je možné vést i jen jeden. Minimální úroveň A1.3

FIREMNÍ

Naše firemní kurzy italštiny jsou určeny firmám, společnostem, velvyslanectvím, univerzitám, mezinárodním organizacím či manažerům apod. Kurzy pro firmy jsou jako stvořené pro ty, kteří italštinu potřebují v pracovním prostředí a/nebo v každodenním životě.

Kurzy jsou vedeny individuálně nebo skupinově 60 nebo 90 minut. Nabízíme je v podobě balíčku 5, 10 nebo 15 lekcí,  ve všech úrovních od A1 po C2 podle programu poskytovaném Společným evropským referenčním rámcem. Umožňují vám složit certifikační zkoušku PLIDA přislušné úrovní.

Individuální kurz je zamýšlen pro 1–2 studenty, v případě, že se kurzu budou účastnit 2 studenti je pak kurzovné možné rozdělit.
Lekce se běžně konají v místě pracoviště v prostorech uzpůsobených výuce, nebo v místě bydliště studentů, nebo online.

CENA INDIVIDUALNÍCH A FIREMNÍCH KURZŮ
STUDUJ VÍCE, PLAT´ MÉNĚ

POČET LEKCÍ1 LEKCE X 60 MIN.
(flexibilní balík)
1 LEKCE X 90 MIN.
(flexibilní balík)
 
30 + 3 zdarma750 Kč960 Kč
10750 Kč960 Kč
5800 Kč1020 Kč
1850 Kč1.070 Kč

POČET LEKCÍ1 LEKCE X 60 MIN.
(fixní balík)
1 LEKCE X 90 MIN.
(fixní balík)
 
min.15 - max.20600 Kč770 Kč

Pro balíčky lekcí na míru, můžete nás kontaktovat přímo na adrese corsi@dantepraga.cz nebo na telefonním čísle 773 034 030

Zápis do kurzu Vás automaticky opravňuje k získání karty studenta, díky které můžete využít mnoha výhod partnerů vzdělávací instituce Società Dante Alighieri v České republice, v Itálii, ale také v dalších zemích po celém světě. Pro více informací klikněte zde.

LA DANTE – INDIVIDUALNÍ A FIREMNÍ KURZY ITALŠTINY NEJEN V PRAZE

ZÁSADY NAŠÍ VÝUKY

Naše výuka je založena na 4 základních pilířích:
1. unikátní vzdělávací přístup: komunikace, jež je v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky. Pod tím si můžete představit rozvoj všech dovedností se zvláštní pozorností věnovanou poslechu a mluvení, které jsou nezbytně důležité pro porozumění a komunikaci v italštině;
2. Komunikace v italštině ze strany lektora ihned od první lekce;
3. Materiály použité v kurzy jsou výhradně v italštině, vždy odpovídají úrovni studenta a jsou průběžně lektorem doplňovány autentickým materiálem z běžné mluvy. K tomu navíc přidáváme unikátní metody výuky, které jsou používány pouze v naší škole;
4. Mateřský jazyk našich lektorů je italština, přičemž mají vysokoškolské vzdělání zaměřené na výuku italštiny pro cizince. Lektoři mají dlouholetou zkušenost s výukou a pravidelně se vzdělávají v oboru.

Organizujeme také individuální přípravné kurzy na certifikaci italského jazyka Plida, naše škola je přitom jediným místem v České republice, kde lze tuto oficiální certifikaci uznávanou mimo jiné také italskou vládou získat.

Díky naší téměř desetileté zkušenosti a vzájemné spolupráci mezi lektory a studenty můžeme zaručit rychlé osvojení si základních komunikačních dovedností a dosažení pokročilé úrovně v jazyce.

Naše lekce jsou intenzivní, konají se však v poklidné atmosféře odrážející italskou tradici a kulturu, jejichž osvojení studentem patří k jedním z cílů naší výuky.

SLEVY A NABÍDKY

Nabídky:
– Individuální sleva CAMIC: 10% pro členy CAMIC (Česko Italská Obchodní Komora).
– Individuální sleva MULTI: 10% na nejdražší kurz, při současném zápisu více kurzů, které na sebe nenavazují.
– Rodinná sleva FAMILY: 10% na nejdražší kurz, při současném zápisu více členů rodiny, pokud kurzy probíhají ve stejnou dobu (na kurz italštiny, češtiny nebo na kurz pro děti)
Slevy není možné kombinovat.

Akceptujeme vouchery Edenred  a Sodexo. 

PODMÍNKY PRO ZÁPIS DO INDIVIDUALNÍCH KURZŮ

FLEXIBILNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZY

 1. Den a čas konání lekcí jsou stanovené před začátkem kurzu.
 2. Den a čas lze po dohodě s vyučujícím příležitostně změnit.Pokud jsou trvale změněný s ohledem na původní dohodu, musí student informovat školu, která změny musí odsouhlasit.
 3. Tento typ kurzu je vyhrazen výhradně pro maximálně 2 studenty.
 4. Každý balíček má počáteční a koncové datum, které bude studentovi sděleno na začátku lekce.Délka kurzu se počítá v týdnech podle následující tabulky.

  Tabulka se vztahuje na týdenní kurzy. V případě dvoutýdenních nebo třítýdenních kurzů se počet týdnů úměrně zkrátí.

Počet lekcí

Počet týdnů pro
dokončení balíku

30

45

10

15

5

8

 1. Lekce neabsolvované v termínech, které byly stanoveny na začátku a sděleny jak studentovi, tak vyučujícímu, budou ztraceny.Pokud chce student dočasně zablokovat výuku během letního období a má stále aktivní balíček, musí to oznámit škole a datum ukončení balíčku bude odpovídajícím způsobem změněno.
 2. V případě, že pověřený učitel nebude moci provádět výuku po delší dobu, je škola povinna jmenovat náhradníka a neprodleně informovat žáka.
 3. V případě, že se zájemce nemůže lekce zúčastnit, musí to neprodleně oznámit vyučujícímu nejpozději 24 hodin před zahájením kurzu.V případě nedodržení nebo opožděného upozornění bude lekce považována za uskutečněnou a vyúčtovaná.
 4. Přihláška je považována za přijatou po zaplacení kurzovného. Úhradou kurzovného přijímáte veškerá výše uvedená ustanovení. Student může začít navštěvovat kurz pouze po provedení platby. Přijímáme vouchery Edenred a Sodexo.
 5. Výše ​​uvedené podmínky se automaticky obnovují při každé další platbě a následně je aktualizován termín ukončení baličku a bude studentovi sděleno sekretariátem.V případě jakýchkoli změn bude student neprodleně informován.

FIXNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZY

 1. Den a čas konání lekcí jsou stanovené před začátkem kurzu.
 2. Každý balíček má minimálně 15 a maximálně 20 lekcí a má datum zahájení a ukončení.
 3. Tento typ kurzu je vyhrazen výhradně pro jednoho studenta a nelze jej konat mezi 18:00-20:00
 4. Student nemůže lekci zrušit.
 5. Přihláška je považována za přijatou po zaplacení kurzovného. Úhradou kurzovného přijímáte veškerá výše uvedená ustanovení. Student může začít navštěvovat kurz pouze po provedení platby. U tohoto typu kurzu není akceptována platba voucherem a nevztahuje se na ni sleva.
 6. Výše ​​uvedené podmínky se automaticky obnovují při každé další platbě a následně je aktualizován termín ukončení baličku a bude studentovi sděleno sekretariátem.V případě jakýchkoli změn bude student neprodleně informován.

 

 

Název

Lektor

Pokročilost

Den

Termín

NÁZEV
LEKTOR
POKROČILOST
DEN
ČAS
Období
CENA
KOUPIT
Individualní flexibilní kurz
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 60´
od 700 do 800 Kč,-
Individualní flexibilní kurz
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 90'
od 900 do 1000Kč,-
Individualní fixní kurz
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 60´
600 Kč,-
Individualní fixní kurz
Všichni učitelé
A1-C2
Každý den
Celý den
Celoročný 90'
770 Kč,-
Individualní kurz
Francesca
Konverzace po telefonu od A1.3
Úterý
15.00-15.30
12.9-16.1
1 x 430Kč,-
Individualní kurz
Francesca
Konverzace po telefonu od A1.3
Úterý
15.35-16.05
12.9-16.1
1 x 430Kč,-
Individualní kurz
Francesca
Konverzace po telefonu od A1.3
Středa
15.00-15.30
13.9-17.1
1 x 430Kč,-
Individualní kurz
Francesca
Konverzace po telefonu od A1.3
Středa
15.35-16.05
13.9-17.1
1 x 430Kč,-

Přihláška


Pro vložení klikněte na košík na řádku odpovídajícího kurzu.
Tento web používá soubory cookies.